24 червня 2024, 10:25

Українські захисники вперше застосували HIMARS під час удару по військових об'єктах на території Курської області – ЗМІ

ЗСУ вперше застосували HIMARS під час атаки по Курській області: по селищу Мирний (Суджанівський район) і селу Довгі Буми (Бєловський район).

Українські захисники вперше застосували HIMARS під час удару по військових об'єктах на території Курської області – ЗМІ

У суботу, 22 червня, ЗСУ вперше завдали ударів РСЗВ HIMARS по військових об'єктах РФ на території Курської області. Під ударами опинилася будівля ФСБ.

Журналісти пабліка Astra пишуть про те, що загалом було випущено дві ракети з HIMARS по селищу Мирний (Суджанівський район) і селу Довгі Буми (Бєловський район).

Нібито обидві ракети були перехоплені системою ППО ЗС РФ, проте уламки снарядів все ж пошкодили будівлю ФСЮ РФ у Суджі.

Також було пошкоджено два автомобілі та поранення отримав один окупант.

Того ж дня т.в.о. губернатора Курщини Смирнов писав про роботу ППО в області. Також він написав, що всі наслідки атаки з боку України були усунені. Водночас жителі двох цих районів писали про те, що у них на деякий час зникла електрика.

Тим часом паблік "КіберБорошно" пише про те, що у селі Вітіне, яке ЗСУ атакували пізно ввечері 23 червня, перебувало 29 одиниць автомобільної техніки поруч з офіцерським гуртожитком. Також на території військового об'єкта був помічений комплекс РЕБ "Красуха".

Раніше ми повідомляли, що супутникові знімки показали сильні осередки загоряння у районі села Вітіно, де розташований Центр космічного зв'язку ЗС РФ.

Нагадаємо, Z-військкор Сапоньков зізнався, що на пляжі у Севастополі розірвалася російська ракета, яка мала перехопити ATACMS.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини