21 червня 2024, 13:32

У ГУР дали офіційний коментар щодо атаки ЗС РФ на Борову Харківської області

За словами офіцера ГУР Юсова, у районі Борової противник дійсно планував атакувати "по-крупному", але українські військові зламали цей задум.

У ГУР дали офіційний коментар щодо атаки ЗС РФ на Борову Харківської області

Речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, прокоментував загрозу наступу армії Росії на селище Борова у Харківській області. За його словами, загарбники дійсно будували подібні плани, але ЗСУ, ГУР та інші підрозділи Сил оборони України змогли порушити задум противника.

Крім того, українські військові змогли не тільки відбити атаки росіян на Борову, а й домогтися того, що ворог зазнав на цьому напрямку великих втрат.

"Якщо говорити про Борову та цей напрямок, то наміри противника там українські захисники зламали. Втрати у живій силі й у техніці ЗС РФ значні", - повідомив Юсов.

За словами представника ГУР, росіяни на цьому напрямку зараз намагаються підтягнути свої резерви та загроза залишається, але водночас наразі не йдеться про формування нових потужностей для повторення ситуації.

"Наголошую, потенційно загроза залишається та, звичайно, українські сили вивчають ситуацію та готуються до різних сценаріїв", - наголосив він.

Раніше аналітики з ISW вказали на важливу деталь у контексті повідомлень, що стосуються можливого наступу російських окупантів у районі Борової.

Крім того, аналітики DeepState спрогнозували, що Росія наступатиме з Луганської області (ділянка від Райгородки до Нововодяного) у напрямку селища Борова Харківської області.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини