21 червня 2024, 09:26

ЗСУ провели серію успішних контратак на Харківщині, а окупанти перебільшують свої успіхи – ISW

Українським захисникам під час контратак вдалося просунутися на північний схід від Вовчанська на Харківщині.

ЗСУ провели серію успішних контратак на Харківщині, а окупанти перебільшують свої успіхи – ISW

Кадри з геолокацією від 20 червня засвідчили, що ЗСУ відвоювали у противника одразу кілька втрачених позицій на північний схід від Вовчанська, а також просунулися у самому місті вздовж вулиці Соборної на півночі Вовчанська.

Аналітики з Інституту вивчення війни розповіли про бої за Північ Харківщини за 20 червня.

Z-пабліки сурмлять, що армія Путіна завдала ударів по позиціях ЗСУ вздовж вулиць Гоголя й Олеся Досвітнього у центрі Вовчанська, однак аналітики з ISW не виявили візуального підтвердження. Ба більше, ЗСУ перебувають у цьому районі та нікуди не відступали.

Також низка пропагандистських каналів повідомила про захоплення ЗС РФ ще двох будівель на території Агрегатного заводу, однак експерти знову не знайшли цим заявам візуального підтвердження.

Ще один російський військкор заявив, що армія Путіна охоплює позиції всього за 300 метрів від річки Вовча. Третій пропагандист стверджує, що ЗС РФ просунулися на 1,55 км у напрямку Тихого.

Однак напередодні у Генштабі України заявили, що всі атаки ворога у напрямку Тихого відбиті. А представник групи військ "Хортиця" Назар Волошин заявив, що інтенсивність боїв у самому Вовчанську знизилася.

Z-блогери пишуть про контратаки ЗСУ у районі Липців і Глибокого.

Раніше боєць ЗСУ Байкал озвучив ситуацію у Липцях, розповівши про тактику окупантів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини