21 червня 2024, 07:57

Не тільки лобові атаки: боєць ЗСУ розповів про тактику окупантів у районі Липців

Липці залишаються ціллю №1 армії Путіна на Харківщині, проте українські захисники щодня контратакують ворога.

Не тільки лобові атаки: боєць ЗСУ розповів про тактику окупантів у районі Липців

ЗСУ на Харківщині намагаються не тільки стримати натиск противника, а й поступово просуватися до кордону, про це розповів український захисник із позивним "Байкал".

Противник намагається захопити Липці, завдаючи ударів як авіацією, так і кидаючи у бій піхоту, заявив боєць ЗСУ з 2-го загону "Омега" у прямому ефірі національного телемарафону.

Вовчанськ і Липці залишаються у пріоритеті у противника на Харківщині. При цьому Липці знаходяться на висоті, тому ворог так і поспішає захопити населений пункт.

Окупанти перекидають на цю ділянку фронту резерв і дуже часто використовують артилерію, проте ЗСУ вдається не тільки утримувати свої позиції, а й переходити у контратаки.

Ворог знову використовує свою улюблену тактику: лобові атаки за допомогою піхоти. При цьому є на цій ділянці фронту і так звані елітні підрозділи, які окупанти намагаються використовувати малими групами та точково.

Липці ворог намагається знищити за допомогою авіабомб УАБ і ФАБ. Також противник не шкодує і FPV-дрони.

Невеликий населений пункт щодня приймає на себе від 30 до 40 КАБів. Аналогічну тактику ворог використовував під час штурму Бахмуту й Авдіївки.

На цій ділянці фронту ЗСУ дуже не вистачає як систем ППО, так і літаків на кшталт F-16.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини