20 червня 2024, 13:27

У британській розвідці сказали, що змусило Росію раптово змінити тактику обстрілів території України

Англійські військові вважають, що командування ЗС РФ побоюється прибуття в Україну американських літаків F-16.

У британській розвідці сказали, що змусило Росію раптово змінити тактику обстрілів території України

Країна-агресор Російська Федерація останнім часом змінила тактику обстрілів України та почала завдавати ударів по українських аеродромах. Це сталося через те, що Москва побоюється прибуття американських багатофункціональних винищувачів F-16, інформує Міністерство оборони Великої Британії у соціальній мережі Х.

Також у Лондоні зазначають, що успішні атаки ЗСУ й інших підрозділів Сил оборони України на російські аеродроми змусили РФ розосередити свої авіабази подалі від лінії бойового зіткнення.

"Хоча ймовірно, що РФ зможе швидко замінити системи, але водночас виснаження запасів, найімовірніше, змусить її залучати ресурси з інших районів так, як вона робила це раніше, якщо хоче зберегти щільність прикриття системами ППО", - зазначили у британському оборонному відомстві.

Раніше ми повідомляли, що США готові підготувати українських пілотів для F-16, але навчання затягнеться до кінця 2024 року.

Нагадаємо, Салліван дав зрозуміти, що Київ має право використовувати американську зброю так, як він вважатиме за потрібне в умовах війни з РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини