20 червня 2024, 12:17

Росія перекидає морську піхоту та "кадировців" для нових атак у Харківській області

Офіцер Нацгвардії України Віталій Литвин підкреслює, що противник не відмовився від давніх намірів щодо окупації Харківщини.

Росія перекидає морську піхоту та "кадировців" для нових атак у Харківській області

Російські військові злочинці здійснюють перекидання спеціальних підрозділів морської піхоти для подальшого наступу у Харківській області, розповів офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" Національної гвардії України Віталій Литвин в ефірі телеканалу "Рада".

За інформацією офіцера, російське командування вже перекинуло на Харківський напрямок свої мотострілецькі полки та десантно-штурмові війська, а незабаром планує відправити туди і підрозділи морської піхоти.

"Тепер ще й хочуть перекинути туди морську піхоту. Можливо, щоб використати їхню якусь новітню тактику на Харківщині", - наголосив Литвин.

Він також додав, що росіяни хочуть на цей напрямок відправити і війська ставленика Путіна у Чечні Рамзана Кадирова. Це, на думку офіцера НГУ, свідчить про доволі низький моральний дух супротивника, оскільки "кадирівці" зазвичай виконують функції загороджувальних загонів, їх призначають для контролю основних військ РФ, щоб ті не кидали позиції.

Нагадаємо, ЗМІ написали про те, що цього літа армія Путіна спробує прорвати лінію фронту на Донбасі та для цієї мети зібрала всі свої резерви.

Також аналітики DeepState спрогнозували, що Росія наступатиме з Луганської області (ділянка від Райгородки до Нововодяного) у напрямку селища Борова Харківської області.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини