17 червня 2024, 13:00

Десантники ЗСУ влаштували "кіпіш" дронами на Курахівському напрямку, змусивши захлинутися штурм окупантів

На Курахівському напрямку десантники ЗСУ зуміли розбити колону російських військ, що пішла на штурм українських позицій.

Десантники ЗСУ влаштували "кіпіш" дронами на Курахівському напрямку, змусивши захлинутися штурм окупантів

17 червня оператор розрахунку БПЛА 46-ї Окремої аеромобільної бригади з позивним "Кіпіш" розповів про наймасштабніший штурм позицій ЗСУ на Курахівському напрямку Донецької області, який вдалося відбити.

Про це оператор розповів на відео 46-ї ОАеМБр.

За словами Кіпіша наступ противника помітили о 4:00, оператори БПЛА MAVIC доповіли, що у напрямку позицій ЗСУ висунулися три танки. Дрони-камікадзе зуміли вразити один із танків, після цього на бліндажі українських захисників пішла ворожа піхота за підтримки БМП і БТР. Сукупним ударом артилерії та БПЛА десантинкам вдалося відмінусувати 7 одиниць техніки російських військ. Здобиччю розрахунку Кіпіша були 2 одиниці техніки, особисто він знищив ворожий БМП.

На відео показано, як БПЛА перекинувся у повітрі, за словами Кіпіша, який і керував ним, це результат протидії системи РЕБ окупантів. У підсумку українському захиснику все-таки вдалося виправити напрямок польоту та знищити БМП.

Раніше, 5 червня, дрон 77-ї окремої аеромобільної бригади знищив ЗРК "Тор-М2" під Зміївкою у Луганській області.

Автор: Павел Приходько

Останні новини