17 червня 2024, 07:40

Армія РФ кинула на прорив на Красногорівку два танки та б'є "Солнцепеками" по Часовому Яру: ISW озвучили деталі

Армія Путіна продовжує бої у районі Часового Яру таі Красногорівки, спопеляючи місцевість "Солнцепеками".

Армія РФ кинула на прорив на Красногорівку два танки та б'є "Солнцепеками" по Часовому Яру: ISW озвучили деталі

Z-канали пишуть про просування ЗС РФ у лісовій зоні на південний захід від Богданівки. Однак аналітики з Інституту вивчення війни не можуть підтвердити цю інформацію.

Російські воєнкори пишуть про те, що ЗС РФ застосовують термобаричні установки, щоб завдавати ударів по будівлях у західній частині мікрорайону Канал. Аналітики з ISW проаналізували ситуацію на цій ділянці фронту.

У районі Часова Яру ЗСУ протистоять окупанти з 98-ї десантної бригади та бригади "Північ-В".

Щодо ситуації у Красногорівці. Кадри з геолокацією від 16 червня показали просування ЗС РФ до висотної будівлі на північ від вулиці Сумської.

На кадрах від 15 червня видно, як ЗСУ за допомогою FPV-дронів відбивають чергову атаку армії Путіна. Ворог вирішив кинути на прорив одразу два танки.

Один із Z-каналів пише про обстріл Максимільянівки у рамках підготовки до наземної атаки. У районі Костянтинівки ЗСУ протистоїть противник із 238-ї артбригади та спецпризначенців "Грачі".

Тривають бої і на Авдіївському напрямку. РосЗМІ пишуть про те, що армія Путіна просунулася на 650 метрів уздовж вулиці Набережної у Новоолександрівці та на 500 метрів уздовж вітрозахисної смуги на південь від Новопокровського, проте в ISW не можуть візуально це підтвердити.

Раніше Машовець розповів про ситуацію навколо Агрегатного заводу у Вовчанську.

Нагадаємо, за словами Ярославського, противник почав застосовувати на фронті нову хімічну речовину люїзит.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини