17 червня 2024, 06:55

Одна крапля призводить до втрати зору: Ярославський розповів про нову хімічну зброю з боку ЗС РФ

Російські окупанти почали застосовувати на фронті ще один елемент хімічної зброї – боєприпаси з люїзитом.

Одна крапля призводить до втрати зору: Ярославський розповів про нову хімічну зброю з боку ЗС РФ

Російські окупанти стали застосовувати на фронті ще один елемент хімічної зброї - боєприпаси з люїзитом. Про це повідомив командир спеціального розвідувального підрозділу Денис Ярославський. Попадання навіть однієї краплі люїзиту в око може призвести до втрати зору.

На своїй сторінці у соцмережі Ярославський написав, що запах отруйної речовини схожий із запахом квітки пеларгонії, а колір диму схожий на бруд.

Нова хімічна речовина подразнює не тільки слизову людини, а й органи дихання.

Ознаки отруєння люїзитом проявляються через 3-5 хвилин після потрапляння в організм людини. На тяжкість отруєння впливає як доза, так і перебування самої людини в цій атмосфері.

Симптоми отруєння можна побачити і на самій шкірі - поява наривних виразок, а найпервинніші схожі з тими, як від перцевого газу: починається свербіж відкритих ділянок шкіри та печіння у дихальних органах.

І якщо легка форма отруєння минає за кілька днів, то у випадку з важкою є свої наслідки, сюди відносяться: головний біль, блювота, задишка, втрата голосу та загальна слабкість організму.

Ще у травні Ярославський розповів про те, що противник навчився глушити сигнали Starlink.

Також Ярославський закликав українців зняти "рожеві окуляри" та бути готовими до будь-якого розвитку подій у майбутньому.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини