14 червня 2024, 16:30

"До болю гидко дивитися", – Z-окупант Тринадцятий зірвався після "мирних" пропозицій Путіна

Російський військовий Єгор Гузенко (Тринадцятий) вкрай болісно відреагував на пропозиції диктатора Володимира Путіна Україні про мир в обмін на території.

"До болю гидко дивитися", – Z-окупант Тринадцятий зірвався після "мирних" пропозицій Путіна

Ультраправий російський військовий і Z-блогер Єгор Гузенко (Тринадцятий) вибухнув звинуваченнями на адресу диктатора Володимира Путіна. Йому не сподобалися "мирні" пропозиції глави РФ.

З істеричною заявою Тринадцятий виступив на своєму каналі у Telegram 14 червня, передає Діалог.UA.

Гузенко фактично назвав Путіна злочинцем за те, що він пропонує Києву мир в обмін на окупацію частини українських територій. Z-блогер нагадав, що раніше диктатор озвучував зовсім інші цілі так званої "спецоперації", однак про них уже не згадує.

"До болю огидно дивитися на ці приниження з пропозиціями миру за шматок землі у вигляді "Л/ДНР", Запорізької та Херсонської області... Хотів би сказати, що цілі "спецоперації" були зовсім не у цьому. Те, що зараз відбувається, всі ці пропозиції виглядають як якась, ви мене вибачте, але злочинна пропозиція! Ну насправді. Так не можна! Ну просто не можна!" - заявив засмучений Гузенко.

Він звинуватив диктатора у тому, що той навмисно затягує конфлікт, винищуючи власних громадян.

"Чому у нас не проводиться мобілізація? (...) Скільки років так будемо гуму тягнути? У нас люди гинуть! 300 тисяч мобілізованих додому не відпускають... Резерви не прийдуть! Резерви - це ми", - сказав Гузенко.

Раніше Тринадцятий звинуватив Путіна у зраді та назвав "терпилою".

А Z-військкор Кашеварова психанула та злила інформацію про ситуацію всередині армії РФ.


Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини