14 червня 2024, 08:18

ЗСУ провели успішну контратаку у районі Глибокого – Z-пабліки підтвердили проблеми у ЗС РФ

Українські захисники зуміли повернути під свій контроль раніше втрачені позиції на північ від Харкова.

ЗСУ провели успішну контратаку у районі Глибокого – Z-пабліки підтвердили проблеми у ЗС РФ

Кадри з геолокацією від 13 червня показали контратаку від ЗСУ, які повернули під свій контроль позиції вздовж вітрозахисної смуги на південний схід від Глибокого.

Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на Харківщині за 13 червня.

Z-воєнкори підтвердили контратаку ЗСУ у районі Глибокого. Ба більше, російські воєнкори зізналися, що постійні контратаки українських захисників у цьому районі ускладнюють ситуацію для ЗС РФ.

При цьому деякі росЗМІ пишуть і про контратаки ЗСУ у Вовчанську. Водночас більшість російських воєнкорів повідомляє, що армія Путіна зуміла просунутися на глибину 1,8 км і на ширину 4,5 км у районі Вовчанська.

Російські й українські пабліки припустили, що МО РФ на Харківському напрямку ввело у бій резерв. Z-канали пишуть, що у районі Вовчанська перекинуто окупантів зі 155-ї бригади морпіхів ТФ РФ. Однак аналітики з ISW ще недавно їх спостерігали у районі Мар'їнки.

У Генштабі України також повідомляють, що противник намагається побудувати нові укріплення навколо своїх нинішніх позицій на півночі Харківщини.

Нагадаємо, Нідерланди готові не тільки закупити для України артилерійські снаряди калібру 152 мм, а й надати радар і три пускові установки Patriot.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини