12 червня 2024, 10:35

Пехньо розповів про події на Східному фронті, які відбуваються у "режимі Першої світової війни"

На Східному фронті спостерігається безперервний рух і, на жаль, російські війська досягають певних успіхів, хоча й платять за це величезну ціну.

Пехньо розповів про події на Східному фронті, які відбуваються у "режимі Першої світової війни"

На Покровському напрямку російські окупанти тиснуть на наші Сили оборони з шаленою завзятістю, не зважаючи на власні втрати. Земля тут просто встелена штабелями тіл путінських солдатів, і росіяни у прямому сенсі йдуть по трупах далі. Аналогічна ситуація спостерігається й у районі Часова Яру, де ворог атакує східний сектор міста. Завдання ворожих десантників, які тут воюють, звелися до того, щоб дійти до каналу Сіверський Донець - Донбас і спробувати його штурмувати. Завдання ж наших військ - утримати цей канал.

Про це розповів військовий оглядач Василь Пехньо у своєму стрімі на YouTube-каналі "Фабрика новин".

За словами аналітика, успіхи противника в Іванівському створили проблему для висот Кліщіївки та її подальшого утримання. "Але мені відомо про те, що вчора українські війська провели там хороші контрзаходи, зробивши окупантам трохи боляче", - додав журналіст.

Як зазначив Пехньо, на Східний напрямок потрібно звертати, з одного боку, більше уваги, але з іншого - про нього менше інформації, ніж про інші ділянки фронту.

"У межах 100-200 м тут, як у режимі Першої світової війни, відбувається неймовірно велике знищення окупантів, але вони все ж таки досягають певних успіхів", - підсумував військовий аналітик.


Нагадаємо, Василь Пехньо розповів про ділянку фронту, на якій ситуація для ЗСУ перетворилася на критичну.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини