27 травня 2024, 13:13

Командир батальйону "Ахіллес" Федоренко про вибивання ворога на Харківщині: "Проходить досить успішно"

За інформацією Федоренка, російські окупанти останніми днями практично не мають просування на півночі Харківської області.

Командир батальйону "Ахіллес" Федоренко про вибивання ворога на Харківщині: "Проходить досить успішно"

Український військовий, командир батальйону "Ахіллес" 92-ї ОШБр ЗСУ Юрій Федоренко, описуючи ситуацію на фронті на півночі Харківщини, зазначив, що у напрямку Глибокого ситуацію вдалося стабілізувати, передає "Об'єктив".

За словами Коваленка, за останні дні ЗС РФ просування не мають на цьому напрямку. Крім того, ЗСУ зараз проводять роботу з вибивання противника із займаних позицій, зокрема із застосуванням FPV-дронів.

"Ці заходи з вибивання ворога проходять досить успішно", - підкреслив Федоренко.

Водночас, за його словами, у Вовчанську Харківської області тривають надзвичайно складні бої, а під Куп'янськом ЗС РФ посилюють штурми.

"Ворогу важливо зайняти саме Вовчанський плацдарм для подальшого просування у тил нашому угрупованню. Паралельно він намагається досягти успіху у напрямку Куп'янська, щоб відтіснити Сили оборони України до річки Оскіл. Утім, за рахунок тих програм, які є у державі, за рахунок підтримки українців і відваги особового складу Сил оборони загалом я впевнений, що ЗС РФ не досягнуть успіхів на полі бою", - додав український офіцер.

Водночас, за інформацією військового аналітика Василя Пехньо, на Північному напрямку російські окупанти досягли успіху, прорвавшись до околиць Білогорівки Луганської області.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини