27 травня 2024, 11:28

Росіяни прорвалися до Білогорівки: Пехньо розповів про ситуацію на цій ділянці фронту

На Північному напрямку російські окупанти досягли тактичного успіху, прорвавшись до околиць Білогорівки, що на Луганщині, повідомив військовий аналітик Василь Пехньо.

Росіяни прорвалися до Білогорівки: Пехньо розповів про ситуацію на цій ділянці фронту

Село Білогорівка на Луганщині перебуває під постійним ворожим вогнем з усіх можливих засобів, тож нашим бійцям тут вкрай складно тримати оборону. Нещодавно за допомогою щільного вогню росіяни прорвалися до крайніх будинків Білогорівки. Про це розповів журналіст і військовий оглядач Василь Пехньо у своєму стрімі на YouTube-каналі "Фабрика новин", підкресливши, що це інформація буквально вчорашнього дня.

Окупанти не тільки прорвалися до околиць, а й змогли зайняти кілька наших позицій, відповідно зараз вони намагаються на цих східних позиціях закріпитися.

Раніше успіх противника був обмежений фільтрувальною станцією на крайньому сході Білогорівки, зазначив Пехньо. Сьогодні ж росіяни розширюють свої зони контролю чи, радше, зони впливу до секторів на сході цього населеного пункту.

"Хоча є дані, що їм вдалося пройти, це не означає, що вони змогли закріпитися. Абсолютно не виключено, що наші бійці зможуть їх вибити з цих позицій", - сказав журналіст.


Раніше Василь Пехньо розповів, де над українськими військами нависла загроза котла: "На жаль, потроху ці виступи на півночі та на півдні формуються".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини