22 травня 2024, 13:40

Пехньо попередив, де може виникнути загроза котла для українських військ на Східному напрямку

Ворог готується до оточення наших військ у Торецьку, повідомив військовий аналітик Василь Пехньо.

Пехньо попередив, де може виникнути загроза котла для українських військ на Східному напрямку

На Східному фронті ворог продовжує наступати та потроху просувається, хоча кожні 100-200 м даються йому ціною величезних втрат. Глобальна мета росіян на цьому напрямку - це створити проблеми для української сторони на дорозі Покровськ - Мирноград - Костянтинівка, що, своєю чергою, допоможе їм витіснити або оточити наші війська у Торецьку.

Про це розповів журналіст і військовий оглядач Василь Пехньо у своєму стрімі на YouTube-каналі "Фабрика новин".

Торецьк, Горлівка та Ясинувата - це основні вузли, які можна назвати воротами у Донецьк. Противник прагне убезпечити Донецьк, який він захопив ще 2014 року, а ця безпека може бути досягнута лише за умови повного виключення логістичних розв'язок для ворожої сторони або, навпаки, включення їх на свою користь, коли можна спокійно пересуватися, не побоюючись артилерії, дронів та інших засобів вогневого ураження.

"На жаль, ми бачимо, що потроху ці виступи на півночі та на півдні формуються (ворогом - ред.). На півдні воно гірше, а на півночі Часів Яр як панівна висота Донецька продовжує стояти та стримувати противника від подальшої реалізації плану по Торецьку", - підсумував Пехньо.

Раніше Василь Пехньо розповів, яке завдання сьогодні стоїть у пріоритеті у російських окупантів: "Це не захоплення Часова Яру".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини