22 травня 2024, 09:53

Західна військова допомога вже в Україні: бійці з 92-ї ОМБр про ситуацію на Харківщині – Reuters

Українські артилеристи отримали партію снарядів, що й дало можливість зупинити наступ ЗС РФ на Харківщині.

Західна військова допомога вже в Україні: бійці з 92-ї ОМБр про ситуацію на Харківщині – Reuters

Останні кілька місяців українська артилерія сильно страждала від нестачі боєприпасів. Це і дало можливість ворогові тиснути на позиції ЗСУ на Донбасі та почати новий наступ на Харківщині.

Окупанти вирішили використати на всі 100% свою перевагу в артилерії та боєприпасах, щоб встигнути окупувати якомога більше нових територій в Україні, інформує агентство Reuters.

"24 години на добу, 7 днів на тиждень, ворожа піхота продовжує наступати - ми продовжуємо відбиватися від їхніх атак. Принаймні ми намагаємося. Коли це можливо, ми їх знищуємо", - сказав Павло, навідник 92-ї ОМБр.

Спочатку бригада перебувала на Бахмутському напрямку, однак після наступу ЗС РФ їх перекинули на Харківщину.

Ворог спрямував свої погляди на Вовчанськ, який розташований усього за 5 км від кордону з РФ. Зараз під контролем ЗСУ близько 60% міста. Якщо ворог захопить Вовчанськ, то це і буде найбільшою перемогою армії Путіна під час весняного наступу 2024 року. Саме місто розташоване за 70 км від Харкова.

Командир артилерійського підрозділу 92-ї ОМБр Віталій зізнався, що часто бачать ворога на території Шебекиного. Вони й намагаються бити по ньому, поки той не перетнув кордон.

"Так, ми отримуватимемо боєприпаси, тому що ми протистоїмо великому та серйозному угрупованню противника", - сказав Віталій.

Якщо ворог буде зупинений на кордоні, то він уже не думатиме про новий похід на Харків, Суми, Чернігів чи Київ.

Раніше Машовець і військові експерти розповіли, що з себе представляє африканський корпус ЗС РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини