22 травня 2024, 07:59

Що з себе представляє африканський корпус окупантів: аналітики та Машовець поділися деталями

Російські війська, у складі яких перебуває загін з африканських найманців, просунулися на Вовчанському напрямку у районі Стариці.

Що з себе представляє африканський корпус окупантів: аналітики та Машовець поділися деталями

Низка російських воєнкорів стверджує, що армія Путіна просунулася на 100-350 метрів у районі Вовчанська. Ще низка Z-пабліків повідомляє, що ЗС РФ перетнули річку Вовча у напрямку поліцейської дільниці та нафтовидобувного заводу.

Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на Півночі Харківщини минулої доби.

Однак є й такі російські воєнкори, які заявили про те, нібито ЗС РФ дійшли до зруйнованого мосту по вулиці Гагаріна, але саму річку Вовча ще не перетнули.

Аналітики з ISW вважають, що частина окупантів все ж таки є на південному березі Вовчі, але без бронетехніки й у невеликій кількості.

Один з українських захисників, який веде бої на Харківщині, заявив, що на передовій діє загін з африканських найманців. Перед атакою основних сил противник кидає на штурм саме найманців.

При цьому на Харківщині також помічені колишні "вагнерівці". Однак поки незрозуміло, якому формуванню ті підпорядковуються.

Український військкор Машовець заявив, що африканський корпус діє у районі Липців.

Партизани з руху "Атеш" заявляють, що в африканському корпусі перебувають тільки ті найманці, які воювали у країнах Африки або ж є вихідцями з цього континенту.

В Українському центрі опору повідомляли про те, що МО РФ вербує найманців на війну проти України з країн Африки.

Експерти не виключають, що в африканський корпус входять усі ті найманці, які воювали в Африці, включно з "вагнерівцями", або ж є вихідцями з цього регіону.

Раніше ми повідомляли, що Кремль планував за 72 години вийти на відстань артилерійського пострілу до Харкова.

Нагадаємо, українські захисники на Харківщині розповіли про нову тактику окупантів, яка дала змогу у перші дні наступу на регіон дуже швидко просунутися у його глиб.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини