21 травня 2024, 15:20

"Це цілком можливо", – Коваленко озвучив завдання-мінімум російських окупантів на літо

Влітку росіяни продовжать наступати на фронті, а Україна стоятиме в обороні, заявив військовий аналітик Олександр Коваленко.

"Це цілком можливо", – Коваленко озвучив завдання-мінімум російських окупантів на літо

Багато військових говорять про те, що на нас чекає пекельне літо у плані боїв на фронті. Своєю чергою, військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко наголосив, що Україна до кінця літа стоятиме в обороні, хоча часом зможе проводити контратакувальні дії, які дадуть нам змогу повернути деякі позиції та локації.

"Це цілком можливо", - заявив військовий експерт в ефірі YouTube-каналу "ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ".

Згідно з тими даними, які з'являються у відкритих джерелах, росіяни планують низку операцій наступального характеру на кінець травня - початок червня, незважаючи на брак людського ресурсу. На сьогодні в армії РФ навіть резерви перебувають на лінії зіткнення, розповів Коваленко.

Наступальні операції окупанти проводитимуть насамперед у Донецькій області (Часів Яр, Покровський або Торецький напрямки). При цьому, за словами аналітика, Торецький плацдарм дуже складний для російських окупантів, але вони можуть саме зараз спробувати його охопити та просунутися на північ по М20, щоб замкнути Часів Яр.

Гарячою залишатиметься і Лимано-Куп'янська вісь, особливо у районі Ямполівки та Тернів, а також Куп'янська. Крім того, росіяни спробують до кінця літа розв'язати питання з Синьківкою (наш укріпрайон, який уже понад рік тримається під тиском окупантів на Куп'янському напрямку - ред.).

"І, звісно, вони хочуть до кінця літа зрізати Работинський виступ і на Времеївському напрямку захопити Старомайорське й Урожайне. Це їхнє завдання-мінімум", - сказав Коваленко.


Раніше Олександр Коваленко розповів, у якій галузі росіяни намагаються скопіювати тактику України у війні: "Різко збільшилася кількість вильотів..."

Нагадаємо, Олександр Коваленко спрогнозував, коли у Часовому Яру почнуться глобальні події: "Південний фланг окупантів абсолютно не готовий..."

Автор: Дарья Александрова

Останні новини