20 травня 2024, 13:20

Росіяни намагаються скопіювати тактику України у війні – Коваленко

Переконавшись у відсутності ефективності власної ППО, росіяни вирішили перейняти тактику України.

Росіяни намагаються скопіювати тактику України у війні – Коваленко

Росія вирішила перейняти ще один вид тактики, який Україна активно використовує проти самих же окупантів. Військовий експерт Олександр Коваленко розповів, що Москва переконалася у низькій ефективності своєї системи ППО та тепер спробує задіяти аналогічний українському функціонал у спробі збивати українські дрони за допомогою легкомоторних літаків.

"Пам'ятаєте історію про те, як над Одесою Як-52 збивав "Орлан-10"? Що ж, як це і властиво російським реплікантам, вони вирішили у боротьбі з українськими дронами, які вельми ефективно наносять удари по їхніх НПЗ і не тільки, а ППО, що не має аналогів у світі, нервово палить осторонь, задіяти аналогічний українському функціонал", - зазначає Коваленко.

За його словами, на аеродромі Велике Гризлово у Підмосков'ї різко збільшилася кількість вильотів Cessna 172 Skyhawk. Іншими словами, росіяни найближчим часом намагатимуться збивати українські дрони не хваленими ЗРПК "Панцир-С1" і ЗРК "Тор-М2", а саме цією компонентою.

"Ой, ну треба ж, росіяни вирішили збивати українські дрони не своїми високодуховними та такими, що не мають аналогів у світі, Мі-28, наприклад, або Як-130, або іншою відсталою у технічному та технологічному понятті лабудою, а американською Cessna часів середини 1950-х... Красунчики, скріпні настільки, що скріпа не дасть змоги створювати наступні покоління через перетиснення, а якщо й дасть змогу, то ще більш дебільні, ніж нинішні", - підсумовує Коваленко.

                                                          Cessna 172 Skyhawk

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини