21 травня 2024, 13:54

ЗСУ під Ясинуватою ліквідрували небезпечний підрозділ росіян: прилетіла ракета від HIMARS

Судячи з відео, для ураження екіпажів ворожих розвідувальних БПЛА застосували американську реактивну установку М142 HIMARS.

ЗСУ під Ясинуватою ліквідрували небезпечний підрозділ росіян: прилетіла ракета від HIMARS

Українські військові вразили місце розташування операторів російських безпілотників ZALA 421-16Е2 на Донеччині. Відео знищення окупантів оприлюднив Благодійний фонд "Повернись живим". Окупанти запускали свої безпілотники біля окупованого населеного пункту Ясинувата, розташованого неподалік Донецька.

За допомогою безпілотників ZALA різних модифікацій росіяни виявляють українські позиції та коригують вогонь із різної зброї.

Судячи з відео, для ураження екіпажів ворожих розвідувальних БПЛА застосували американську реактивну установку М142 HIMARS. Виявив позицію росіян і коригував вогневі засоби Сил оборони український безпілотник Shark.

БПЛА було придбано та передано військовим аеророзвідникам у рамках першого проєкту "ОКО ЗА ОКО" від фонду допомоги армії "Повернись живим" і мережі АЗК "ОККО".

Навесні минулого року українські військові почали активно вражати операторів російських розвідувальних безпілотників за різними напрямками.

За цей час під удар українських вогневих засобів, переважно далекобійних реактивних систем HIMARS, потрапляли оператори різних російських БПЛА.

Українські артилеристи, зокрема, ліквідували у Запоріжжі операторів російського безпілотника Supercam.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що у Луганську найпотужніший приліт: удар припав на колишню Академію внутрішніх справ, де базувалися ЗС РФ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини