20 травня 2024, 12:41

У Луганську найпотужніший приліт: удар припав на колишню Академію внутрішніх справ, де базувалися ЗС РФ

База російських окупантів, куди потрапив боєприпас, розташовувалася на території колишньої ЛАВД імені Дідоренка (селище Ювілейне).

У Луганську найпотужніший приліт: удар припав на колишню Академію внутрішніх справ, де базувалися ЗС РФ

У Луганську, що перебуває під контролем РФ і незаконних збройних формувань "ЛНР" із 2014 року, у районі селища Ювілейне (Ювілейний) пролунали потужні вибухи. При цьому щонайменше один з ударів припав на будівлю колишньої Луганської академії внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка, передає видання "Трибун".

Кореспонденти з посиланням на місцевих жителів пишуть, що загалом сьогодні вибухів у Луганську було близько 8, і тільки один раз спрацювала хвалена російська ППО.

Також в Інтернеті опублікували фотографії залишків французької ракети SCALP після вибуху у районі місця дислокації російських окупантів. Але водночас, з огляду на те, де вони були знайдені (в окупованому Луганську), поки що не можна однозначно стверджувати, що ці "речові докази" є справжніми.

Відомо, що 2014 року проросійські збройні формування "ЛНР", представлені як місцевими бойовиками, так і великою кількістю приїжджих громадян РФ, захопили територію Луганської академії внутрішніх справ і відтоді перетворили її на власну військову базу.

У 2022 році на тлі повномасштабного вторгнення російські вояки зайняли цей об'єкт уже "офіційно", продовжуючи там розміщувати свої окупаційні формування.

Як раніше повідомлялося, у Луганську внаслідок удару по нафтобазі осколками пошкоджено три автівки УАЗ "Патріот" і один особистий автомобіль "співробітника МВС".

Крім того, удар по нафтобазі у Луганську було завдано у ніч на 8 травня. При цьому Z-канали писали, що по об'єкту росіян відпрацювали ракети ATACMS.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини