20 травня 2024, 08:01

У Вовчанську окупанти ховаються під мостом на березі річки: аналітики з ISW про бої на Харківщині

Напередодні армія Путіна продовжила наступальні операції у районі Липців, але не досягла успіхів.

У Вовчанську окупанти ховаються під мостом на березі річки: аналітики з ISW про бої на Харківщині

Напередодні армія Путіна продовжила наступальні операції у районі Липців, але не досягла успіхів. Водночас російські воєнкори стверджують, що у період із 18 до 19 травня ЗС РФ просунулися у глибину до 800 метрів у районі Липців.

Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію на півночі Харківщини за минулу добу.

Напередодні у Генштабі України відзвітували про відбиття ворожих атак у районі Глибокого. Також стало відомо, що противник веде наступ і у районі Зеленого.

Продовжують свій наступ окупанти й у районі Вовчанська. Кадри з геолокацією від 19 травня показали просування ворога у північно-східній частині міста. На відео можна побачити просування армії Путіна вздовж вулиці Гагаріна. Окупанти перебувають під мостом, що веде до південного берега річки Вовча.

У ISW не помітили, щоб російські війська використовували техніку на південному березі річки Вовча у Вовчанську, а також щоб російські війська зберігали більш ніж окремі обмежені позиції на південному березі. Російські мілблогери стверджували, що російські війська захопили Старицю та Бугруватку, хоча в ISW не побачили візуального підтвердження цих тверджень. Російські війська також продовжили наземні атаки у районі Стариці й у напрямку Прилипки.

Раніше західна преса писала про те, що підкріплення ЗСУ таємно прибуло на Харківщину та на самому початку наступу ЗС РФ накрили їх артилерією.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини