17 травня 2024, 14:10

Генштаб ЗСУ про бої на півночі Харківської області: ситуація у Вовчанську контрольована

В українському оборонному відомстві зазначили, що бої у Вовчанську тривають, але при цьому українські захисники контролюють ситуацію.

Генштаб ЗСУ про бої на півночі Харківської області: ситуація у Вовчанську контрольована

У фронтовому Вовчанську Харківської області ситуація контрольована, при цьому Сили оборони України продовжують вживати необхідних заходів для посилення оборонних позицій, а також поліпшення свого тактичного положення, інформує Генштаб ЗСУ.

У військовому відомстві також підкреслили, що у Харківській області на цьому напрямку триває бойове зіткнення у районі населеного пункту Стариця.

Також військові додали, що загалом від початку доби за всіма напрямками українсько-російського фронту відбулося 60 бойових зіткнень, водночас на момент підготовки зведення Генштабу ЗСУ 20 із них ще тривали.

Також не варто забувати, що на сході Харківщини за річкою Оскіл під Куп'янськом також тривають бойові зіткнення. При цьому російські окупанти здійснили дві атаки противника за напрямками Крохмальне - Берестове та Коломийчиха - М'ясожарівка. Там, за даними Генштабу ЗСУ, українські воїни також тримають ситуацію під контролем.

Крім того, Сили оборони України ведуть штурмові дії у напрямку Синьківка - Вільшана: їхні дії спрямовані на те, щоб поліпшити своє тактичне становище.

Нагадаємо, командир українського батальйону "Ахіллес" Юрій Федоренко, розповідаючи про бої у Вовчанську, підкреслив, що Сили оборони України "близькі до того, щоб купірувати ситуацію".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини