17 травня 2024, 09:03

Командир українського батальйону "Ахіллес" Федоренко про бої у Вовчанську: "Близькі до того, щоб купірувати ситуацію"

За словами Федоренка, ЗСУ вдалося ліквідувати більшість техніки РФ, яка прорвалася через кордон на півночі Харківщини.

Командир українського батальйону "Ахіллес" Федоренко про бої у Вовчанську: "Близькі до того, щоб купірувати ситуацію"

Український військовослужбовець, командир батальйону "Ахіллес" харківської 92-ї ОШБр Юрій Федоренко, коментуючи бої на Харківщині, повідомив про те, що російські окупанти, які прорвалися на півночі регіону, зазнали втрат у живій силі й техніці, а ЗСУ вдається не лише стримувати їхні атаки, а й покращувати позиції, передає "Об'єктив" із посиланням на національний телемарафон.

За словами Федоренка, його батальйон "Ахіллес" бере активну участь у відбитті навали російських загарбників у районі Вовчанська. Українським військовим вдається частково стабілізувати ситуацію на фронті.

"ЗС РФ продовжують штурмові дії, накопичують сили, застосовують броньовану техніку, але водночас менш інтенсивно, ніж у перші дні переходу кордону.

Силам оборони України вдалося спалити більшу кількість тієї техніки, яка брала участь у штурмових діях, за рахунок об'єднаного впливу: це протитанкісти, артилерія та, звісно, ударні засоби БПЛА", - каже він.

Також, за словами Федоренка, наразі тривають бої на цьому напрямку, втім, противник тактичних успіхів на полі бою не має.

"Силам оборони України у деяких окремих позиціях вдалося покращити свій стан і положення. Зараз можна говорити про те, що ми дуже близькі до того, щоб ситуацію повною мірою купірувати саме на тому відрізку, де виконуємо бойові завдання", - резюмував командир батальйону "Ахіллес".

Як раніше повідомлялося, житель Вовчанська забрав тварин і евакуювався з міста пішки, не чекаючи волонтерів, коли побачив, що у місті почалися бої.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини