17 травня 2024, 09:55

Севастополь атакували дрони, місто залишилося без світла – окупаційна влада зробила заяву

У захопленому росіянами українському Севастополі після нічних ударів безпілотників настав блекаут.

Севастополь атакували дрони, місто залишилося без світла – окупаційна влада зробила заяву

Минулої ночі безпілотники атакували об'єкти енергетичної інфраструктури у Севастополі, окупованому російськими військовими у лютому - березні 2014 року. Місцевий гауляйтер Михайло Развозжаєв у своєму ТГ-каналі доповів про поточну ситуацію, передає "Корреспондент".

Пишуть, що атака на Севастополь супроводжувалася численними вибухами, яку окупаційна влада пояснювала жителям як "роботу ППО". Проте, повідомляється, що місцева електропідстанція вийшла з ладу, причому надовго.

За словами ставленика путінського режиму у Севастополі Развозжаєва, після нічної атаки БПЛА припинено роботу підстанції, у місті, як він висловився, "точкові відключення".

Також гауляйтер пише, що у Севастополі сьогодні скасовано заняття у всіх школах, закладах середньої освіти та дитячих садках.

За словами Развозжаєва, протягом сьогоднішнього дня місто не зможе отримувати достатню кількість енергії, а на повне відновлення ураженої підстанції знадобиться близько доби.

Нагадаємо, рано-вранці 17 травня дрони атакували російський НПЗ у Туапсе Краснодарського краю: в Інтернеті з'явилися кадри підприємства, що палає.

Крім того, безпілотні літальні апарати також завдали ударів по порту та нафтобазі у Новоросійську.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини