7 травня 2024, 07:56

Рефлексивне керування як новий спосіб боротьби Кремля із Заходом – ISW про нові загрози РФ на адресу Заходу

Кремль знову вирішив нагадати Заходу про ядерну загрозу, анонсувавши нові військові навчання.

Рефлексивне керування як новий спосіб боротьби Кремля із Заходом – ISW про нові загрози РФ на адресу Заходу

Рефлексивне керування - це ключовий елемент гібридної війни РФ проти Заходу. Ця тактика спрямована на те, щоб за допомогою цілеспрямованої риторики й інформаційної операції змусити противника добровільно виконувати дії, вигідні Кремлю.

Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили тези щодо нових загроз Кремля на адресу Заходу.

Експерти помітили, що російські чиновники постійно починають залякувати Захід ядерною війною на тлі нової допомоги Києву. Основна мета - змусити Захід зменшити або повністю відмовитися від військової підтримки України.

Нові військові навчання, пов'язані з тактичною ядерною зброєю, заплановані на ті строки, коли приблизно має прибути нова зброя в Україну.

Аналітики впевнені, що своїми погрозами Кремль намагається якщо не змусити Захід повністю відмовитися від підтримки Києва, то хоча б відмовити Зеленського завдавати ударів по території РФ.

Експерти впевнені, що навіть у рамках військових навчань з тактичної ядерної зброї Кремль не буде її використовувати на полі бою в Україні.

Кремль неодноразово брязкав ядерною зброєю впродовж усієї війни, однак робив це для залякування Заходу.

Свого часу радянський математик Володимир Лефевр заявляв, що рефлексивне керування - це спроба перенести процес ухвалення рішення на противника за допомогою інтриг, провокацій, брехні тощо.

Напередодні стало відомо, що Путін доручив Генштабу РФ почати підготовку до нових військових навчань з відпрацювання використання тактичної ядерної зброї.

Раніше конгресмен-демократ заявив про наявність "пропутінського крила" у Конгресі США.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини