19 квітня 2024, 14:21

Це цілеспрямовано зробили агенти РФ: Кузик озвучив проблему, яка на 90% гальмує розвиток ВПК України

Бюрократія – це головна проблема, яка стопорить розвиток українського ВПК, заявив комбат "Свободи" Петро Кузик.

Це цілеспрямовано зробили агенти РФ: Кузик озвучив проблему, яка на 90% гальмує розвиток ВПК України

У ток-шоу "Українська правда" командир батальйону "Свобода" Петро Кузик, відповідаючи на запитання про переваги та недоліки ВПК України, заявив, що жодних переваг у нас немає. Є лише величезні перспективи, що ґрунтуються на хорошому інтелектуальному потенціалі українців, і круті поодинокі проєкти (такі, як "Стугна"), які, на жаль, не масштабовані у рамках цієї війни.

"Об'єктивно та по-чесному ми можемо говорити лише про перспективи, якісь спільні проєкти (із західними союзниками - ред.), можливо навіть на території країн-партнерів. У глобальному ж сенсі ми відстаємо від ворога майже в усьому. Був короткий момент, коли ми переважали у застосуванні FPV-дронів, але, на жаль, окупант дуже швидко вчиться на своїх помилках і у нього є ресурси для закриття прогалин", - пояснив військовий.

За словами Кузика, найголовніша проблема, яка заважає розвиватися нашому ВПК, - це бюрократія, яку цілеспрямовано створювали російські агенти в Україні перед вторгненням РФ.

"Це величезна проблема, - підкреслив комбат. - За всіх спроб побудувати армію новітнього українського зразка ми все одно залишаємося залежними від старих зашкарублих стосунків між військовими, виробниками тощо. І те, що гроші не пускають в українську зброю, це на 90% проблема бюрократії. Поки що картина саме така".


Нагадаємо, Роман Костенко назвав країну, від якої сильно залежить український ВПК: "Без поставок виробництво дронів в Україні зупиниться".

Тим часом британське ЗМІ повідомляло, що Путін відроджує ВПК, готуючись воювати ще три-чотири роки.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини