19 квітня 2024, 13:28

"Вагнер" погрожує війною 5-й бригаді ЗС РФ через викрадення Техаса: "Ми вам життя у Бурятії не дамо"

На адресу 5-ї танкової бригади ЗС РФ почали сипатися погрози через викрадення у Донецьку американського Z-пропагандиста Рассела Бентлі.

"Вагнер" погрожує війною 5-й бригаді ЗС РФ через викрадення Техаса: "Ми вам життя у Бурятії не дамо"

Скандал навколо викрадення у Донецьку американського бойовика та Z-пропагандиста Рассела Бентлі (позивний "Техас") набирає обертів. 5-й танковій бригаді ЗС РФ, яка тримає його у полоні, почали надходити погрози з боку "вагнерівців".

Бойовик ПВК "Вагнер" записав відеозвернення до танкістів РФ, вимагаючи негайно випустити Техаса. Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

"Пацани з 5-ї танкової бригади... У вас там зараз сидить мій пацан, позивний у нього "Техас". Ви не грішите! Відпустіть цього пацана. Не дай бог, хоч одна волосина з нього впаде, б**дь, я вам життя у Бурятії не дам, я вас за**очу! Я сам із "Вагнера"... Майте на увазі, б**дь! Нас, "вагнерів", у Бурятії вистачає. Ми вас за**очимо... Не грішіть, пацани... Відпустіть по-хорошому", - вимагав російський бойовик.

Контекст

Американський найманець, комуніст і Z-пропагандист Рассел Бентлі зник в окупованому Донецьку понад 10 днів тому, 8 квітня. Відтоді жодних відомостей про нього не було.

Соратники Техаса запевняють, що його викрали танкісти з 5-ї бригади ЗС РФ. Схопили його, попередньо, коли він знімав наслідки удару ЗСУ по військовому об'єкту росіян. Очевидно, американця прийняли за західного шпигуна. Ходять чутки, що його піддавали жорстоким тортурам.

Відомі Z-блогери та військові РФ записують звернення до Кремля та міністра оборони Сергія Шойгу, вимагаючи звільнити Бентлі. Однак ці прохання ігноруються. Ймовірно, показувати його громадськості у нинішньому стані не можна. Є ймовірність, що він уже мертвий.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини