12 квітня 2024, 11:07

ГУР: "Скребуть звідусіль", – РФ кидає на війну в Україну підрозділи з Далекого Сходу

В українській розвідці заявили, що Кремль через великі втрати відправляє окупувати Україну підрозділи Тихоокеанського флоту й 11-ї армії ВПС і ППО.

ГУР: "Скребуть звідусіль", – РФ кидає на війну в Україну підрозділи з Далекого Сходу

Російське командування для поповнення окупаційного угруповання після масштабних втрат перекидає в Україну підрозділи Тихоокеанського флоту й 11-ї армії ВПС і ППО.

Як повідомили у ГУР Міноборони, їх раніше не залучали до загарбницької російської війни.

За наказом командувача Тихоокеанського флоту Віктора Ліїни, повністю припинено ротацію військових у Сирії, та солдатів із Далекого Сходу відправляють помирати в Україну. Зокрема, відомо про перекидання для участі у так званій "СВО" 2 тисяч військових із Камчатського та Приморського краю.

Також в Україну перекинуть близько 400 військових 11-ї армії ВПС і ППО з Хабаровського краю. Вони заповнюватимуть великі втрати 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти РФ. Крім того, російське командування планує створити нову мотострілецьку бригаду, комплектація якої зараз триває у Воронежі. До неї увійдуть частини, перекинуті з тихоокеанського узбережжя РФ.

Нагадаємо, що окупанти з Російської Федерації щодня втрачають сотні, а буває, й тисячі своїх солдатів і десятки одиниць техніки у злочинній війні проти України.

Тим часом у США стверджують, що з початку вторгнення в Україну ЗС Росії збільшилися на 15 відсотків і Путін прагне створити найбільшу армію у світі.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини