9 квітня 2024, 12:59

"Гігантське кладовище": Пехньо розповів про "механізоване божевілля" окупантів на Лиманському напрямку

Під час самогубних штурмів російські окупанти практично щодня втрачають бронетехніку в районі Тернів на Лиманському напрямку.

"Гігантське кладовище": Пехньо розповів про "механізоване божевілля" окупантів на Лиманському напрямку

На Лиманському напрямку відбуваються максимально нерозумні та самовбивчі штурми з боку противника. Зокрема, біля населеного пункту Терни окупанти щодня втрачають техніку вже протягом двох місяців.

Про це повідомив журналіст і військовий оглядач Василь Пехньо на YouTube-каналі "Фабрика новин". 

В ефірі аналітик також показав відео від DeepStateUA, на якому видно величезний цвинтар ворожої бронетехніки в околицях Тернів.

"Насправді цей напрямок був забезпечений технікою дуже добре, тому що свого часу сюди притяглася 25-та загальновійськова армія, яка була нашвидкуруч зібрана у Міноборони РФ. І цю 25-ту армію навіть у самій Росії жартівливо називали "потішною", тому що вона була укомплектована досить-таки непогано. Велика кількість техніки, зокрема й танки "Т-90", які щойно вийшли з конвеєра, але водночас це були невпорядковані підрозділи, які не мали жодної координації", - розповів військовий аналітик.

Саме відсутність злагодженості всередині російських військ і виливається у масштабні втрати для окупантів і у це механізоване божевілля на Лиманському напрямку, підсумував Пехньо.

Нагадаємо, Василь Пехньо розповів, яку мету переслідуватимуть окупанти у травні - червні: "Це дуже нехороший сценарій".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини