8 квітня 2024, 12:13

"Це безсумнівно", – Пехньо розповів, яка мета стоятиме перед 300-тисячним військом РФ у травні – червні

У травні – червні цього року 300-тисячне угруповання російських військ спробує захопити Часів Яр, спрогнозував військовий оглядач Василь Пехньо.

"Це безсумнівно", – Пехньо розповів, яка мета стоятиме перед 300-тисячним військом РФ у травні – червні

На сьогодні окупанти перебувають у Часовому Яру там, де їх не має бути. Вони зайшли на висоту з боку Хромового, та це дуже нехороший сценарій, заявив журналіст і військовий оглядач Василь Пехньо на YouTube-каналі "Фабрика новин".

За словами експерта, нинішнє угруповання противника у районі Часового Яру формує сприятливі заходи на полі бою для подальшого російського наступу. "Наступ росіян у травні - червні неодмінно матиме на меті захоплення Часового Яру. Це безсумнівно, відповідно чим кращі умови створить теперішнє угруповання російських військ, яке зараз тут атакує, тим легше буде надалі 300- чи 100-тисячному угрупованню окупантів атакувати Часів Яр", - пояснив Пехньо.

Також військовий аналітик зауважив, що росіяни зайшли туди, де їх не має бути, та це дуже нехороший сценарій. Але все ж таки журналіст закликав українців не робити поспішних висновків і дочекатися офіційних повідомлень і анонсів щодо цієї ділянки фронту.


Нагадаємо, Василь Пехньо пояснив, чому не потрібно розводити "зраду" через прорив росіян до Часового Яру: "Головний рубіж знаходиться західніше".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини