31 березня 2024, 08:30

Німеччина наростила постачання боєприпасів для установок Gepard Україні – Bild

Україна почала отримувати більше боєприпасів для німецьких зенітних самохідних установок Gepard.

Німеччина наростила постачання боєприпасів для установок Gepard Україні – Bild

Берлін наростив постачання боєприпасів для зенітних установок Gepard Україні, які раніше були передані українській армії у рамках допомоги від Німеччини.

Про це інформує Bild з посиланням на джерела у ЗСУ.

У матеріалі йдеться про те, що днями офіцер української армії у розмові з німецькими журналістами підтвердив поліпшення ситуації з постачанням згаданих боєприпасів.

"Забезпечення Gepard боєприпасами дійсно дещо покращилося",- сказав співрозмовник.

Влітку минулого року видання писало про дефіцит у Німеччині боєприпасів для ЗРК Gepard, внаслідок чого українським військовим доводилося економно витрачати їх. Однак через деякий час у німецькому уряді повідомили про нарощування поставок.

Зараз цю інформацію підтверджують джерела видання в українській армії.

Збільшення поставок має важливе значення, особливо зараз, коли Росія активізувала атаки на енергетичні об'єкти України. Самохідні установки Gepard добре зарекомендували себе у боротьбі з іранськими дронами-камікадзе Shahed, зазначають журналісти.

Gepard здатний вражати повітряні цілі на похилих дальностях від 100 м до 4 км і на висотах до 3 км, що летять зі швидкістю до 400 м/с.

Нагадаємо, цього тижня влада ФРН оголосила про черговий пакет військової допомоги для України, до якого, зокрема, увійшли артилерійські снаряди, боєприпаси для танків і дрони.

Раніше у Бундесвері повідомили про три етапи постачання артилерійських боєприпасів Україні. Зокрема, німецька сторона приєдналася до ініціативи Чехії щодо закупівлі снарядів для української армії.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини