12 березня 2024, 09:16

"РДК" і "Свобода Росії" заїхали на танках у Бєлгородську та Курську області: "Легіон іде на вибори. Чекайте нас"

Надходять повідомлення, що у прикордонних з Україною населених пунктах РФ тривають локальні перестрілки.

"РДК" і "Свобода Росії" заїхали на танках у Бєлгородську та Курську області: "Легіон іде на вибори. Чекайте нас"

Легіон "Свобода Росії", "РДК" і "Сибірський батальйон", відомі за минулорічними рейдами на територію РФ, знову перетнули кордон, використовуючи бронетехніку, та зайшли до Курської та Бєлгородської областей у рамках спільної операції зі звільнення країни від режиму Путіна. Про своє бажання повалити кремлівського диктатора бійці заявили у месенджері "Телеграм", опублікувавши кадри.

Побажавши доброго ранку з російсько-українського кордону, добровольці заявили, що не тільки мріють визволити Росію від тоталітарного режиму Путіна, а й докладають зусиль для того, щоб це здійснити.

Свій новий рейд російські бійці приурочили до фейкових виборів президента РФ, результати яких відомі завчасно.

"Легіон іде на вибори. Чекайте на нас", - зіронізували солдати, натякаючи на те, що вони не просто "йдуть на вибори", а будуть позбавляти Росію від диктатури, причому не беззубими малоефективними мітингами, а силовим шляхом.

"Ми будемо відбирати у режиму нашу землю сантиметр за сантиметром. Росіяни спатимуть спокійно, не боятимуться дзвінка у двері, будуть без побоювання говорити, що думають. Росіяни голосуватимуть за кого хочуть, а не за кого повинні. Росіяни житимуть вільно!" - підкреслюють добровольці "РДК" у своєму зверненні.

Крім того, російські бійці, які є противниками режиму Путіна, опублікували у Мережі відео перетину кордону на танках.

До речі, опозиційний політик Ілля Пономарьов, якого також пов'язують із "РДК", написав, що прикордонний населений пункт Лозова Рудка у Бєлгородській області вже повністю перейшов під контроль визвольних сил.

Крім того, ЗМІ пишуть, що у Тьоткіно Курської області йде стрілецький бій.

Нагадаємо, сьогодні вранці стало відомо, що російські добровольці  перетнули українсько-російський кордон і ведуть бої у Бєлгородській і Курській областях.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини