4 березня 2024, 07:34

На Куп'янському напрямку противник перекинув війська у новий район: Євлаш озвучив ситуацію на полі бою

На Куп'янському напрямку в окупантів дуже багато штурмовиків, яких ті кидають на захоплення позицій ЗСУ, заявив Євлаш.

На Куп'янському напрямку противник перекинув війська у новий район: Євлаш озвучив ситуацію на полі бою

Учора, 3 березня, спікер ОСГВ "Хортиця" Ілля Євлаш розповів про ситуацію на Лимано-Куп'янському напрямку, де противник зумів зосередити до 122 тисяч військовослужбовців РФ.

Також противнику вдалося зібрати на цій ділянці фронту до 1100 танків, тисячі артилерійських систем, до 400 РСЗВ і до 2 тисяч бронемашин, заявив Євлаш у прямому ефірі національного телемарафону.

Таку кількість військ і техніки противник утримує на цій ділянці фронту з літа 2023 року, саме тому для ЗСУ це вже далеко не новина та вони навчилися стримувати ворога.

Восени 2023 року противник намагався прорвати оборону ЗСУ у районі Новоєгорівки, однак нічого у нього не вийшло. Після цього ворог переключився на новий об'єкт і почав штурмувати Синьківку. Однак і тут зазнає поразки.

За словами Євлаша, зараз ворог перекидає свої війська у районі річки Чорний Жеребець. На цій ділянці фронту противник не тільки готує штурмові загони, а й зводить оборонні споруди. Під час багатьох атак на оборонні позиції ЗСУ у перших рядах ідуть штурмовики. Поки що ЗСУ вдається стримати натиск ворога.

Противник намагається знайти проломи в оборонних позиція ЗСУ не лише за допомогою штурмовиків, а й безпілотників з авіацією.

Лише напередодні противник атакував одразу 7 районів, а авіація завдала ударів по Кураховому.

Раніше захисники Авдіївки розповіли про добре навчених окупантів, які точково атакували ту чи іншу ділянку.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини