1 березня 2024, 12:55

"Є велика різниця", – у 3-й ОШБр розповіли про зміну тактики РФ під Авдіївкою

Характер боїв на Авдіївському напрямку сильно змінився, запевняє заступник командира 3-ї штурмової бригади ЗСУ Максим Жорін.

"Є велика різниця", – у 3-й ОШБр розповіли про зміну тактики РФ під Авдіївкою

Бої за Авдіївку та ті, які зараз тривають на околиці міста, дуже сильно відрізняються, запевняє заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади (3-ї ОШБр) ЗСУ майор Максим Жорін.

Про ситуацію на цій ділянці фронту він розповів у своєму блозі у Telegram.

За його даними, росіяни почали менше використовувати авіацію на Авдіївському напрямку через масове знищення бортів ПКС РФ. Однак цей факт окупанти намагаються компенсувати дуже активним використанням артилерії та дронів FPV.

"Під цим усім залітає шалена кількість піхоти. Іноді спостерігаємо, як просто у пішому порядку по 40 осіб біжать через поле. Іноді задіюють і бронетехніку", - розповів Жорін.

Він уточнив, що для перекидання десанту на лінію бойового зіткнення росіяни інколи використовують танки, БМП і навіть баггі.

"Чисто, як таксі, під'їхали, викинули людей і тікають, щоб ми не встигли підбити. Ворог адаптується та шукає різні шляхи", - повідомив майор.

Він підкреслив, що у боях на цій ділянці фронту Росія продовжує зазнавати дуже великих втрат.

"Всю техніку ми намагаємося вразити. Про особовий склад взагалі не кажу. Дуже складно порахувати, скільки на цьому напрямку знищується", - констатував Жорін.

Зазначимо, що у середині лютого Сили оборони України залишили Авдіївку та відійшли на укріплені рубежі з метою збереження особового складу. Наразі ситуацію на цій ділянці вдалося стабілізувати, прориву фронту росіянами не допущено.

Раніше російський окупант був вражений побаченим в Авдіївці.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини