1 березня 2024, 07:53

Новий наступ армії Путіна: експерти озвучили прогнози, розповівши про стратегію України, – ЗМІ

В Україні стурбовані тим, що влітку 2024 року РФ може прорвати лінію оборони.

Новий наступ армії Путіна: експерти озвучили прогнози, розповівши про стратегію України, – ЗМІ

Якщо Захід не збільшить постачання Україні зброї та боєприпасів, то під час літньої наступальної операції війська Путіна можуть прорвати оборону ЗСУ та захопити нові території.

Наразі українські захисники щодня змушені нормувати витрату боєприпасів, щоб не дати змогу ворогу прорватися вперед, інформує агентство Bloomberg.

Учора, 29 лютого, Головнокомандувач ЗСУ Сирський заявив, що через помилки командування посилилися проблеми на фронті. У терміновому порядку довелося перекидати у район Авдіївки резерв і боєприпаси, щоб не дати можливість ворогові просунутися якомога глибше на територію України.

Експерти заявляють, що після захоплення Авдіївки ворог продовжує відтісняти ЗСУ подалі до кордону Донецької області. Брак боєприпасів малює похмуру картину.

Якщо Захід і надалі продовжуватиме так "підтримувати" Україну, то на Київ чекає поразка на полі бою вже у 2024 році, вважає експерт з питань РФ і України Майкл Кофман.

В українській розвідці дали зрозуміти, що Путін не відмовився від своїх початкових планів щодо України. Російський диктатор не проти взяти Київ і Одесу.

Залежно від результатів сьогоднішньої військової кампанії Кремль і ухвалюватиме рішення щодо своїх подальших дій.

Президент України також заявив, що Путін готує новий наступ наприкінці весни або вже влітку, тому нестача боєприпасів може негативно позначитися на ситуації на полі бою.

Однак важко буде і РФ, якщо Кремль віддасть наказ про новий наступ. Сили ворога також виснажені за два роки війни. Крім того, окупанти добре пам'ятають, як їм у 2022 році так і не вдалося захопити не тільки Київ, а й Харків.

Голова військового комітету НАТО Роб Бауер заявив, що для нового великого наступу РФ необхідно більше солдатів і більше військової техніки, якої у ворога і так залишилося не дуже багато.

За словами Бауера, РФ може щомісяця поповнювати запаси ракет і артилерії, проте немає таких же успіхів у випуску нової бронетехніки.

Нагадав адмірал і ситуацію із захопленням Авдіївки, коли на одного вбитого бійця ЗСУ припадало 7 ворожих солдатів.

"Співвідношення один до семи означає, що йому знадобиться багато сил, щоб перемогти українців", - сказав Бауер.

Стратегія Києва полягає у тому, щоб утримати ворога там, де він є зараз до середини 2024 року, до того моменту, поки Україна не отримає першу партію F-16 і нові боєприпаси.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини