28 лютого 2024, 12:11

Українські воїни розповіли, як їм вдається стримувати атаки ЗС РФ під Бахмутом: "Добре підготувалися"

Знищувати російську техніку допомагає аеророзвідка 22-ї бригади ЗСУ, яка може успішно працювати на великих відстанях.

Українські воїни розповіли, як їм вдається стримувати атаки ЗС РФ під Бахмутом: "Добре підготувалися"

Український боєць із позивним "Стів" розповів, що ключовими завданнями Сил оборони на Бахмутському напрямку є ефективна взаємодія підрозділів та оперативне ураження цілей противника, інформує "ТСН".

За словами Стіва, аеророзвідка 22-ї бригади ЗСУ бере активну участь у знищенні російської військової техніки, виявляючи та відстежуючи її пересування. Для цього використовується дрон "Лелека", який допомагає виявити пересування ворожої техніки та підготуватися до її зустрічі.

Українська повітряна розвідка швидко реагує на нальоти російських загарбників і пересування їхньої техніки, забезпечуючи наведення вогню наших артилеристів. Нещодавно завдяки вчасному виявленню противника дрон "Лелека" допоміг знищити ворожий танк "Т-72", що рухався у напрямку передніх позицій оборони.

Також Стів розповів, що за останні кілька днів українським військовим вдалося виявити та знищити кілька російських установок системи залпового вогню "Град", які використовуються для обстрілу наших позицій.

Нагадаємо, офіцер Нацгвардії Володимир Назаренко описав ситуацію на Бахмутському напрямку. За його словами, росіяни намагаються знаходити слабкі місця українських Сил оборони та просунутися вперед, але отримують гідну відсіч.

Також у Z-каналах почали відкрито говорити про колосальні втрати армії РФ у боях за Авдіївку.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини