21 лютого 2024, 15:03

"То в одному, то в іншому місці..." – офіцер Нацгвардії Назаренко описав ситуацію на Бахмутському напрямку

У районі Бахмуту ворог намагається знаходити слабкі місця українських Сил оборони та просуватися, але отримує відсіч, повідомив офіцер Нацгвардії Володимир Назаренко.

"То в одному, то в іншому місці..." – офіцер Нацгвардії Назаренко описав ситуацію на Бахмутському напрямку

На Бахмутському напрямку ситуація залишається дуже складною. Ворог постійно намагається атакувати, застосовуючи різноманітні методи (як просування малими групами з артилерійським прикриттям, так і використання великої кількості бронетехніки).

Про це повідомив офіцер артилерії 4-ї бригади НГУ "Рубіж" Володимир Назаренко в ефірі телеканалу "Київ".

За словами військовослужбовця, кожна ділянка оборони сьогодні перебуває у потенційній небезпеці, оскільки то в одному, то в іншому місці ворог намагається знаходити наші слабкі місця, штурмувати та просуватися для того, щоб хоч якимось чином перехопити ініціативу.

У діях ворога досить складно відстежити будь-яку систематичність, але він постійно активний. Не вщухають ні артилерійські, ні кулеметні обстріли, ні будь-яке інше озброєння, яке є у розпорядженні у російських окупантів, зазначив офіцер. Але при цьому у більшості випадків противник отримує гідну відсіч, зазнає втрат і змушений відкочуватися назад.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини