27 лютого 2024, 07:53

ЗСУ можуть позбавити ворожу армію стратегічної ініціативи: аналітики з ISW озвучили рішення

Армія Путіна перехопила стратегічну ініціативу на полі бою та може наступати у будь-якій точці лінії фронту.

ЗСУ можуть позбавити ворожу армію стратегічної ініціативи: аналітики з ISW озвучили рішення

Наразі у Кремлі можуть розробляти нові наступальні операції в Україні, оскільки ворожій армії вдалося перехопити стратегічну ініціативу, а ЗСУ через брак боєприпасів доведеться тримати оборону по всій лінії фронту.

Сьогодні, 27 лютого, аналітики з Інституту вивчення війни детально проаналізували ситуацію на лінії фронту.

Напередодні президент України заявив, що противник готує новий наступ у травні або на початку літа 2024 року. При цьому ЗСУ мають чіткий план, як протистояти ворогові, у якого більше живої сили та військової техніки.

Після контрнаступу ЗСУ влітку 2023 року з початку 2024 року армія Путіна повернула собі стратегічну ініціативу. Тепер Кремль може розробляти план наступу, сам вибираючи місце, час і дату.

ЗСУ доведеться вести активну оборону на всьому театрі бойових дій протягом усього 2024 року. Поки ворог утримуватиме стратегічну ініціативу, саме він визначатиме, куди, як і коли розподіляти всі свої ресурси, де атакувати, а де дати перепочити своїй армії.

Аналітики з ISW упевнені, щоб позбавити ворога цього козиря, ЗСУ мають і самі проводити наступальні операції у 2024 році.

Раніше ми повідомляли, що у район Кринок ворог перекинув новий десантний полк, щоб остаточно вибити ЗСУ з лівого берега.

Нагадаємо, на думку військового журналіста Пехньо, на Сватівському напрямку противник хоче не вийти до річки Оскіл, а захопити Куп'янськ-Вузловий.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини