26 лютого 2024, 10:35

РФ перекидає загони "Шторм-Z" на Сватівський напрямок: ворог спробує захопити важливий об'єкт

На Куп'янсько-Сватівському напрямку росіяни проводять перегрупування, тож найближчим часом тут слід очікувати помітного загострення, повідомив Василь Пехньо.

РФ перекидає загони "Шторм-Z" на Сватівський напрямок: ворог спробує захопити важливий об'єкт

Ворог передислоковує підрозділи "Шторм-Z" на Куп'янсько-Сватівський напрямок, отже тут скоро буде загострення. Після м'ясних штурмів зеків, які мають виснажити нашу оборону, зайдуть кадрові підготовлені російські військові частини.

Про це повідомив журналіст і військовий оглядач Василь Пехньо на YouTube-каналі "Фабрика новин".

За словами експерта, на цій ділянці фронту основне завдання росіян - це не вихід до річки Оскіл, а взяття Куп'янська-Вузлового, який є значним логістичним вузлом і дасть змогу ворогові розв'язати деякі проблеми з постачанням військової амуніції.

"Усі знають, що хребет російської логістики - це саме залізниця, тому для росіян дуже важливий Куп'янськ-Вузловий", - наголосив Пехньо.

Як розповів аналітик, одним із цих шляхів окупантів буде вісь Табаївка - Крохмальне у бік Ківшарівки. Другою віссю може бути просування дорогою на Куп'янськ і спроба заходу у тил до наших військ у Кислівці. Третя вісь - рух від Орлянки на Піщане та Петропавлівку, а четверта (вже традиційна вісь) пролягатиме від Синьківки до Куп'янська теж з метою виходу до Куп'янська-Вузлового.


Раніше Василь Пехньо розповів про незавидну долю російських окупантів на Лиманському напрямку.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини