21 лютого 2024, 09:27

Сьомий літак за кілька днів: ЗСУ "мінуснули" чергову російську "Сушку"

Повітряні сили України продовжують збивати новітні російські багатофункціональні фронтові винищувачі та бомбардувальники.

Сьомий літак за кілька днів: ЗСУ "мінуснули" чергову російську "Сушку"

ЗСУ знищили черговий Су-34 окупантів. Це універсальний фронтовий бомбардувальник-винищувач, який атакував українські населені пункти керованими авіабомбами. Винищувачу "Су-35", який його супроводжував, цього разу пощастило та вдалося здійснити маневр, щоб уникнути удару захисників українського неба.

Про це повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

За його словами, черговий екіпаж Су-34, що складається з двох пілотів, приєднався до рубрики "Вічного польоту брати". За даними об'єктивного контролю, вони не вижили.

"Будемо їсти російського ведмедя маленькими шматочками", - написав Олещук, не уточнивши, за допомогою яких засобів українській армії вдається настільки успішно мінусувати фронтові літаки окупантів і в якому районі був уражений черговий Су-34.

Цей збитий російський літак став уже сьомим знищеним за 6 днів Україною. Раніше повідомлялося, що ЗСУ збивали Су-34 і Су-35 на Східному фронті.

Раніше командувач ЗС ЗСУ повідомив про знищення двох літаків російської тактичної авіації: фронтового бомбардувальника "Су-34" та багатоцільового винищувача "Су-35".

Також ми повідомляли, що на Східному напрямку останніми днями ЗСУ влаштували дощ із російських винищувачів. Так, 17 лютого було збито Су-34 й 1 Су-35.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини