19 лютого 2024, 14:12

Росіяни підтвердили втрату ще одного винищувача "Су-35": з'явилося відео

Командувач ПС ЗСУ повідомив про знищення двох літаків російської тактичної авіації: фронтового бомбардувальника "Су-34" та багатоцільового винищувача "Су-35".

Росіяни підтвердили втрату ще одного винищувача "Су-35": з'явилося відео

Російський багатоцільовий винищувач "Су-35" було збито у небі неподалік окупованого Маріуполя. Новину про знищення російського винищувача оприлюднив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

У понеділок, 19 лютого, командувач ПС повідомив про знищення двох літаків російської тактичної авіації: фронтового бомбардувальника "Су-34" та багатоцільового винищувача "Су-35".

Інформацію про втрату Су-35 і загибель пілота підтвердила низка російських медіа, наближених до Повітряно-космічних сил ЗС РФ.

"Російські рятувальники доповіли, що пілот Су-35 дрейфує "обличчям у воду" в Азовському морі. А система Cospas-Sarsat знову підказує, де шукати екіпаж Су-34-го", - зазначив командувач.

Також у Мережі з'явилося відео проведення росіянами пошуково-рятувальної операції. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

За інформацією одного з російських Z-блогерів, літак був збитий поблизу населеного пункту Рибальське Маріупольського району Донецької області, що розташований на окупованих територіях за 84 км від лінії бойового зіткнення.

Літак упав просто в Азовському морі.

За подібних обставин двома днями раніше, 17 лютого, українська протиповітряна оборона збила ще один винищувач "Су-35С" на Східному напрямку.

Тоді російські пропагандистські ресурси також побічно підтвердили втрату винищувача "Су-35С", пілот якого вижив, а Су-34 повернулися на аеродром базування.

В обох випадках літаки виконували завдання із супроводу та прикриття бомбардувальників "Су-34", які зазвичай працюють парами та скидають авіабомби, що планують.

Нагадаємо, на Східному напрямку останніми днями ЗСУ влаштували дощ із російських винищувачів. Так, 17 лютого було збито Су-34 й 1 Су-35.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини