23 січня 2024, 11:32

Російські війська на вулицях Авдіївки: у 59-й бригаді дали коментар, озвучивши втрати ворога

Наразі російських солдатів в Авдіївці немає, заявив офіцер Цехоцький.

Російські війська на вулицях Авдіївки: у 59-й бригаді дали коментар, озвучивши втрати ворога

На початку поточного тижня аналітики повідомили про те, що ворожі солдати зайшли в Авдіївку з півдня з боку "Царской охоты". При цьому також стверджувалося, що вони просунулися вулицею Лермонтова.

Учора, 22 січня, у прямому ефірі національного телемарафону офіцер із 59-ї ОМБр Сергій Цехоцький прокоментував новини про присутність ворога у місті.

Він підкреслив, що окупанти як зайшли у місто, так і вийшли тим самим шляхом. При цьому він натякнув на те, що не всім вдалося вийти. Він із повагою ставиться до експертів і аналітиків, однак закликає вірити тільки офіційному джерелу інформації. У нашому випадку йдеться про Генштаб України.

Зі слів Цехоцького, поки що ніхто не обговорював можливість покинути Авдіївку. Навпаки, щодня українські захисники укріплюють територію на підступах до міста. ЗСУ тримають свої лави як з півночі, так і з півдня Авдіївки.

Ба більше, ЗСУ готують для противника "приємні" сюрпризи у районі Авдіївки.

За чотири місяці боїв за Авдіївку противник зазнав таких самих втрат, як під час війни в Афганістані за 10 років. Йдеться про 14 тисяч ворожих солдатів, які більше ніколи не побачать "любимую Россию".

Слова Цехоцького підтвердив і глава ГВА Барабаш. З його слів, ситуація біля Авдіївки завжди "гостра", але комплекс "Царская охота" та прилеглі до нього вулиці під контролем ЗСУ.

Противник практично щодня завдає авіаударів, намагаючись зрівняти Авдіївку із землею, як це було з Бахмутом.

За інформацією аналітиків з Oryx, за чотири місяці боїв на Авдіївському напрямку ворог втратив до 531 од. військової техніки, тоді як втрати ЗСУ становили лише 43 одиниці.

У Генштабі України повідомили, що минулої доби ЗСУ відбили 10 атак ворога у районі Степового й Авдіївки.

Раніше військовий експерт Дикий повідомив, що доля Авдіївки вирішується в Орлівці, через яку і проходить забезпечення українського гарнізону.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини