18 січня 2024, 09:23

У ЗСУ додалися дві нові проблеми, пов'язані з Дніпром і дронами-камікадзе, – ISW

На Херсонщині через замерзання річки Дніпро українським захисникам складно переправлятися на лівий берег.

У ЗСУ додалися дві нові проблеми, пов'язані з Дніпром і дронами-камікадзе, – ISW

Зараз у ЗСУ з'явилося одразу дві нові проблеми: завмерзлий Дніпро та дрони-камікадзе, якими ворог уже завдає ударів і по позиціях українських захисників.

Сьогодні, 18 січня, аналітики з Інституту вивчення війни озвучили тезисно інформацію щодо ситуації на Херсонщині.

Наразі складно дістатися ЗСУ до лівого берега Херсонщини через замерзання річок Дніпро та Конка. Також противник активніше використовує дрони-камікадзе проти передових позицій ЗСУ. Уперше про це стало відомо ще наприкінці грудня 2023 року. Однак зараз такі удари почастішали.

При цьому російські воєнкори стверджують, що удари наносяться по військових об'єктах України у тилу на території Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Щодо ситуації у районі Кринок, то ЗСУ зберігають свої позиції. Щодня точаться позиційні бої, проте лінія фронту поки що не змінюється.

Z-канали пишуть про те, що окупанти з 8-ї роти 810-ї бригади морпіхів ЧФ РФ поставили у центрі Кринок прапор Росії. Однак аналітики з ISW не виявили візуального тому підтвердження.

При цьому російські воєнкори також стверджують, що ЗСУ змушені були покинути всі острови у дельті Дніпра через замерзання самої річки. Зараз ця територія є сірою зоною. Ворог уже намагався висадитися на одному з островів, однак артилерія ЗСУ розбила всю групу противника.

У дельті Дніпра й у районі Козачих Таборів діють окупанти з 205-ї мотобригади.

Раніше ми повідомляли, що за два місяці боїв у районі Кринок окупанти створили нову лінію оборони на трасі М14.

Тим часом окупанти скаржаться на те, що командування знову кинуло їх на "м'ясний штурм" у районі Кринок.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини