16 січня 2024, 13:52

Сальдо опублікував безглуздий фейк про Україну, використовуючи актора, – відео насмішило Мережу

У соціальних мережах сміються над фейковим відео Сальдо, який намагається переконати місцевих жителів у загрозі з боку ЗСУ.

Сальдо опублікував безглуздий фейк про Україну, використовуючи актора, – відео насмішило Мережу

Ватажок російської окупаційної адміністрації на Херсонщині Володимир Сальдо опублікував у своєму Telegram-каналі фейк, у якому нібито український військовий погрожує вбивати прихильників РФ у регіоні. На відео невідомий на тлі прапора України із сильним російським акцентом, перекручуючи українські слова, погрожує пособникам росіян. У тексті до відео Сальдо намагається переконати своїх підписників у тому, що відео нібито зняли українські військові.

Кадри викликали шквал критики у соціальних мережах. Користувачі зазначили, що мова чоловіка ламаною українською звучить неприродно, а його погрози абсурдні. Відео у своєму Telegram-каналі опублікував журналіст Денис Казанський.

"Через брак реальних українських нацистів доводиться самим вбиратися у нацистів і виставляти цю ганьбу, - коментує він відео росіян. - Це ж якась ганьба. Сальдо та його поплічники настільки заплуталися у своїх фантазіях, що вже не знають, що вигадувати".

Це не вперше, коли Сальдо публікує безглузді фейки. Схоже, що окупаційна влада Херсонської області відчуває серйозні труднощі у створенні пропаганди, яка могла б переконати населення у тому, нібито українські військові становлять загрозу для мирних жителів. Замість цього вона змушена сама виготовляти фейки, які викликають сміх і презирство у місцевих жителів.

Раніше партизани "Атеш" знайшли нове місце дислокації військової техніки РФ у Криму.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини