У Нацгвардії розповіли, у який незвичайний спосіб бійцям вдалося збити крилату ракету
Мобільна група НГУ знищила крилату ракету, що летіла на Київ, зі стрілецької зброї, влучивши у паливні баки.

Вогневій мобільній групі Нацгвардії з кулеметів вдалося збити ворожу крилату ракету, ціллю якої був Київ. Це сталося під час масштабного авіаудару по Україні 29 грудня.
Як розповіли у НГУ, оглянувши уламки ракети, нацгвардійці з'ясували, що їм пощастило влучити у баки для палива. Вони здетонували - ракета втратила швидкість, висоту та приземлилася у безлюдному місці без вибуху бойової частини.
У НГУ зазначили, що подібні випадки трапляються доволі рідко, адже стрільцям у такій ситуації доводиться бути надоперативними в ухваленні рішень і проявляти холоднокровність у їхньому виконанні, адже ракета летить набагато швидше за "Шахедів", для знищення яких і були створені вогневі мобільні групи.

Нагадаємо, командувач Повітряних сил Микола Олещук показав кадри роботи мобільних груп, які у ніч на 13 вересня збили у небі над Одеською областю близько 30 ворожих ударних БПЛА.
Також ми писали, що військові показали, як збивали ворожі ударні дрони під час нічної атаки на Україну.
Останні новини
Вчені розгадали причину тривожного явища в Антарктиді, наслідки якого можуть зачепити весь світ
21:47Путін спробував включити свого німецького друга в переговори щодо України - у Німеччині відповіли
16:48
Каспаров відкрив одну "військову таємницю", яку поки не розголошують з метою безпеки низки країн