6 грудня 2023, 13:32

Розгром РФ під Авдіївкою: ЗСУ накрили колону росіян артилерією – до 40 загиблих

ЗСУ розгромили російську бронегрупу, знищивши кілька одиниць техніки та до 40 російських військовослужбовців.

Розгром РФ під Авдіївкою: ЗСУ накрили колону росіян артилерією – до 40 загиблих

Українські військові розгромили бронегрупу російських військ на Авдіївському напрямку біля села Степове. У результаті атаки знищено чотири одиниці броньованої техніки та до 40 російських військовослужбовців. Відео опублікували українські бійці підрозділу "Хорн".

Фрагмент відео публікує телеграм-канал "Україна 365".

За інформацією бійців ЗСУ з передової, бронегрупа російської техніки, що складалася щонайменше з двох МТ-ЛБ, перейшла залізницю біля Степового на Авдіївському напрямку. У цей час українські оператори безпілотних літальних апаратів (БпЛА) виявили ворожу колону та передали її координати артилерії. Паралельно росіян атакував Рой FPV-дронів.

"Для розуміння, сьогоднішній штурм був настільки ганебним у росіян, що вони навіть не дійшли до нашої піхоти, тому що наші FPV-дрони просто розгромили їх", - наголосив боєць українського підрозділу.

Внаслідок артилерійського обстрілу й атаки FPV-дронів російські МТ-ЛБ були знищені. Також було ліквідовано багато російських штурмовиків.

Це вже не перший випадок, коли українські військові успішно застосовують безпілотні літальні апарати для знищення російської техніки та живої сили. FPV-дрони дозволяють операторам бачити мету у режимі реального часу та завдавати точних ударів.

Розгром бронегрупи російських військ на Авдіївському напрямку є черговим успіхом ЗСУ.

Нагадаємо, військовий експерт Левієв озвучив причину, яка не дозволила армії Путіна оточити Авдіївку з обох боків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини