5 грудня 2023, 09:38

Безпілотники атакували нафтобазу у Феодосії та завод "Залив" у Керчі – ЗМІ

У МО РФ стверджують, що всі безпілотники, які атакували Феодосію, знищені засобами ППО.

Безпілотники атакували нафтобазу у Феодосії та завод "Залив" у Керчі – ЗМІ

У ніч на 5 грудня окупований Крим був атакований безпілотниками. Жителі Феодосії та Керчі прокинулися від цілої серії "бавовни".

Водночас місцеві повідомляють, що бачили у небі не тільки безпілотники, а й ракети, що летіли у бік Феодосії, інформує канал "Україна 365".

Telegram-канал Baza повідомляє, що нібито лише два безпілотники намагалися атакувати нафтобазу у Феодосії, проте система ППО нібито спрацювала вкотре на "відмінно": нібито ця вже була ранкова, а не нічна атака. Сталася вона близько 5:00 за Москвою. Під удар потрапив морський нафтовий термінал.

Нібито один безпілотник був збитий у повітрі та на територію нафтобази впали його уламки, а другий упав за 70 метрів від резервуарів із "чорним золотом".

Згідно зі зведенням МО РФ, вночі та вдень 5 грудня нібито було збито 41 безпілотний апарат літакового типу.

На цей період окупанти вимкнули світло та перекрили рух Кримським мостом.

Місцеві пабліки Криму пишуть про те, що цілу ніч працював ЗРК "Панцир" у районі нафтобази у Феодосії.

Паблік "Кримський вітер" пише і про те, що було завдано ракетного удару по заводу "Залив" у Керчі, де будують для МО РФ нові військові кораблі. Однак ця інформація потребує підтвердження.

Раніше ми повідомляли, що у ніч на 5 грудня жителі окупованих Керчі та Феодосії прокинулися від цілої серії гучної "бавовни".

Нагадаємо, Жданов озвучив думку щодо того, коли ж буде знищено Кримський міст.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини