4 грудня 2023, 14:41

"Просто місиво", – Казанський показав, що залишилося від військових РФ, які наступали під Авдіївкою

Околиці Авдіївки завалені тілами загиблих російських військових, яких Кремль кидає у бій, намагаючись забезпечити гарне тло для висунення Путіна у президенти.

"Просто місиво", – Казанський показав, що залишилося від військових РФ, які наступали під Авдіївкою

Посадки під Авдіївкою завалені трупами російських військових. Величезна кількість загиблих росіян потрапила на відео з дрона 47-ї ОМБр ЗСУ. Коментуючи відео, український журналіст і блогер Денис Казанський назвав основну мету настільки розлюченого та погано підготовленого наступу на Авдіївку.

У своєму Telegram-каналі він зазначив, що Москва кидає на забій велику кількість живої сили, щоб домогтися хоч якихось результатів на фронті напередодні висунення Путіна на пост президента РФ. Казанський підкреслив, що гори тіл загиблих росіян на передових позиціях продиктовані не військовими цілями, а бажанням 71-річного глави Кремля забезпечити собі гарний фон для заяви про готовність іти на вибори.

"Просто місиво. До речі, всі ці запеклі атаки на Авдіївку та Мар'їнку разом з потоком явно брехливих повідомлень про захоплення всієї Мар'їнки мають лише одну мету: створити позитивний порядок денний до висунення Путіна на новий президентський термін. Терміново потрібні перемоги до виборів, тому зараз будуть закидати м'ясом, не рахуючись ні з якими втратами. Так, усі ці м'ясні штурми та гори трупів у посадках - усе це заради виборів, щоб дідусь ще 5 років потримався за бункер. Саме за це зараз так масово та нерозумно вмирають російські солдати. Як усім уже давно очевидно, ніяка "денацифікація" тут ні до чого", - пише блогер.

Раніше полонений окупант із загону "Шторм Z" розповів, що його вразило у ЗС РФ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини