4 грудня 2023, 07:35

Російські окупанти намагаються знайти нові шляхи наступу на промзону: в ISW розповіли про бої за Авдіївку

Російська армія продовжує бойові дії на Авдіївському напрямку, трохи просуваючись уперед.

Російські окупанти намагаються знайти нові шляхи наступу на промзону: в ISW розповіли про бої за Авдіївку

На кадрах із геолокацією від 28 листопада та 2 грудня видно, що армія Путіна просунулася на захід від залізниці біля Степового. Також є просування на південний захід від Первомайська.

Сьогодні, 4 грудня, аналітики з ISW проаналізували ситуацію на Авдіївському напрямку за минулу добу.

Деякі воєнкори з РФ стверджують, що російська армія зуміла просунутися на 300 метрів у районі Степового. Також окупанти просунулися на південь від Новокалинового, на захід від Красногорівки, на півночі Авдіївки, на півдні Первомайського та Сєвєрного.

Повідомлялося, нібито вчора армія Путіна атакувала позиції ЗСУ на північному фланзі від Кам'янки й у районі промзони в Авдіївці.

Голова Авдіївської ГВА Віталій Барабаш заявив, що під час третьої хвилі штурму ворог зумів відкрити два додаткові напрямки для наступу на промзону з боку Спартака та на південний захід від Авдіївки. Наразі ворог поки що не може використовувати важку військову техніку через погану погоду.

Z-блогери пишуть про бої у Мар'їнці, проте без будь-якого успіху для армії Путіна. Дехто стверджує, що місто майже взяте та залишилося подолати лише кілька районів, де окопалися українські захисники.

Тим часом військовий експерт Дикий не сумнівається, що ЗСУ під силу втримати під своїм контролем Авдіївку.

Нагадаємо, Казанський озвучив свою думку щодо гори трупів з боку ЗС РФ, які за всяку ціну хочуть захопити Авдіївку. Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини